Saloos – sada esenciálních olejů Čichový trénink

Kód: 710990005
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
3.4.2025
Možnosti doručení

Cvičení dělá mistra. Trénujte nos pro návrat čichu po nemoci, nehodě nebo jen tak pro radost. Pronikněte do světa vůní s aromaterapeutickou sadou pěti výjimečných 100% přírodních esenciálních olejů, které procvičí vaše čichové centrum, podpoří dýchání a uvedou tělo i duši do harmonie. Jedinečné esence si můžete užít přímou inhalací nebo v aromalampě, difuzéru, koupeli či masážní směsi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičení dělá mistra. Trénujte nos pro návrat čichu po nemoci, nehodě nebo jen tak pro radost. Pronikněte do světa vůní s aromaterapeutickou sadou pěti výjimečných 100% přírodních esenciálních olejů, které procvičí vaše čichové centrum, podpoří dýchání a uvedou tělo i duši do harmonie. Jedinečné esence si můžete užít přímou inhalací nebo v aromalampě, difuzéru, koupeli či masážní směsi.

Čichový trénink

Ráno a večer ideálně před jídlem volně čichejte po dobu alespoň 5 minut postupně ke všem vůním ze sady Čichový trénink. Umístěte lahvičku s esenciálním olejem přibližně 2 cm pod nos a volně vdechujte. Můžete střídat sílu i délku nádechu. Cvičení by mělo probíhat dlouhodobě alespoň po dobu 12 týdnů. Čichový trénink můžete postupně rozšiřovat o další esenciální oleje a objevit tak další vůně, které jsou už jen krůčkem k objevení tajů aromaterapie.

Poznávací sada 100% přírodních vůní

Citron (Citrus limonum) 10 ml Itálie Typická vůně čerstvého citronu povzbuzuje organismus a usnadňuje dýchání.
Hřebíček (Eugenia caryophyllata) 10 ml Indonésie Kořeněná vůně hřebíčku prohřívá a dodává sebejistotu.
Geránie (Pelargonium graveolens) 5 ml Egypt Sladce květinová vůně Geránie napomáhá celkovému zklidnění a usínání.
Eukalyptus (Eucalyptus globulus) 10 ml Austrálie Svěží větrová vůně eukalyptu působí antisepticky, čistí vzduch a usnadňuje dýchání.
Máta peprná (Mentha piperita) 10 ml Indie Mentolová vůně máty podporuje soustředění a je vhodná při bolestech hlavy.

Recenze sady esenciálních olejů Saloos

Podívejte se na recenzi sady esenciálních olejů Saloos v čase 10:26

Vlastnosti

  • sada 5 ks esenciálních olejů Saloos (4 x 10 ml, 1 x 5 ml)
  • obsahuje esenciální oleje Geránie (Pelargonium graveolens), Citron (Citrus limonum), Hřebíček (Eugenia caryophyllata), Eukalyptus (Eucalyptus globulus) a Máta peprná (Mentha piperita)
  • přírodní produkty vhodné pro aromaterapii, přímou inhalaci a provonění interiéru
  • 100% koncentrované rostlinné výtažky
  • baleno v krabičce z recyklovaného papíru
  • skladujte na chladném a tmavém místě
  • uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat
 

Bezpečnostní upozornění

Esenciální olej nepoužívejte vnitřně, neaplikujte na sliznici a neředěný na kůži. V těhotenství, při kojení a zdravotních potížích jako alergie, astma, vysoký tlak a epilepsie, konzultujte použití s lékařem. Při aplikaci na pokožku vždy zřeďte vhodným za studena lisovaným rostlinným olejem a před aplikací proveďte test snášenlivosti na předloktí. Skladujte na chladném a tmavém místě mimo dosah dětí a domácích zvířat.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální (éterické) oleje
Hmotnost: 0.25 kg
Způsob provonění: esenciální olej
? Latinský název: Pelargonium graveolens, Citrus limonum, Mentha piperita, Eugenia caryophyllata, Eucalyptus globulus
Objem: 1 x 5 ml, 4 x 10 ml
Vůně: svěží, květinová, kořeněná, citrusová, balzámová, bylinná
? Účinky: povzbuzení, osvěžení, duševní únava, dýchací systém, zažívací potíže, nervové napětí, migréna, repelent, soustředění
Materiál: plast, papír, sklo
Rozměr: 27 x 95 x 170 mm (balení), 22 x 22 x 57 mm (esenciální olej 5 ml), 25 x 25 x 68 mm (esenciální olej 10 ml)
Certifikát: CPK Certifikovaná přírodní kosmetika, VEGAN
? Původ: Česká republika, Itálie, Indie, Austrálie, Indonésie, Egypt

Podívejte se na recenzi sady esenciálních olejů Saloos v čase 10:26

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LR Avatar autora | 8.3.2022
Tato sada je moc příjemná... Citron je za mě jedinečný :-)
5
Avatar autora | 29.11.2021
Supr balení
5
AP Avatar autora | 19.7.2021
Trénuji čich a ten se vrací, takže sada funguje. Děkuji a doporučuji po Covidu všem!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Saloos je česká značka, která již více než 20 let přináší radost, krásu a zdraví prostřednictvím aromaterapeutické biokosmetiky. Její příběh začal v roce 1993, kdy zakladatel Jiří Harašta navázal spolupráci s Emilíí Trepkovou, renomovanou odbornicí na esenciální oleje. Tato spolupráce se zaměřila na využití rostlin a jejich blahodárných účinků na člověka. Dnes je Saloos českou jedničkou v aromaterapeutické kosmetice a největším výrobcem masážních olejů. „Naučili jsme lidi mazat se,“ říká Jiří Harašta, a to je skutečně pravda. Saloos nejen vyrábí přírodní BIO kosmetiku, ale také se věnuje osvěte o účincích přírodních látek na lidské tělo. Saloos je rodinná firma se sídlem v Břeclavi a týmem 50 odborníků. Jejich esenciální oleje patří k těm nejkvalitnějším na trhu, každý prochází přísnými testy a splňuje náročná kritéria kvality.

Osvěžovače vzduchuEsenciální olejeVonné oleje